Henkilöhaku

Voit hakea Vaalijalan Kuntayhtymän henkilöstön yhteystietoja alla olevalla haulla joko sanahakuna (esim. henkilön nimi) tai toimipaikkarajauksella. Jos etsimäsi henkilö ei löydy hakemistosta, voit tiedustella yhteystietoja puhelinvaihteemme kautta, puh.  015 783 111.

Nimi Puhelin Sähköposti
Marja-Kaisa Aaltonen
Vastaava ohjaaja
Puh. 050 389 9347 marja-kaisa.aaltonen@vaalijala.fi
Otto Alakiikonen
Vs. oppilaskodin johtaja
Puh. 044 389 9799 otto.alakiikonen@vaalijala.fi
Hanna Andersson
Fysioterapeutti
Puh. 050 389 9328 hanna.andersson@vaalijala.fi
Kati Auvinen
Toimintaterapeutti
Puh. 044 389 9709 kati.auvinen@vaalijala.fi
Ari Backman
Sosiaalityöntekijä
Puh. 050 389 9446 ari.backman@vaalijala.fi
Sofia Eskelinen
Psykologi
Puh. 044 389 9824 sofia.eskelinen@vaalijala.fi
Minna Frilander
Vs. kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9730 minna.frilander@vaalijala.fi
Ilkka Fritius
Kuntayhtymän johtaja
Puh. 050 602 78 ilkka.fritius@vaalijala.fi
Susanna Gråsten
Ohjaaja, sosiaalipedagoginen hevostoiminta, muuttovalmennus
Puh. 050 389 9475 susanna.grasten@vaalijala.fi
Laura Haaranen
Kouluttaja
Puh. 050 389 9250 laura.haaranen@vaalijala.fi
Martti Hakkarainen
Autismikuntoutusohjaaja
Puh. 050 389 9247 martti.hakkarainen@vaalijala.fi
Tiina Hankama
Erikoislääkäri
Puh. 050 389 9350 tiina.hankama@vaalijala.fi
Tiina Hartikainen
Palvelukodin johtaja
Puh. 050 389 9476 tiina.hartikainen@vaalijala.fi
Emilia Heinoja
Vs. palvelukodin johtaja
Puh. 044 389 9633 emilia.heinoja@vaalijala.fi
Päivi Heiskanen
Toimistosihteeri
Puh. 050 389 9249 paivi.heiskanen@vaalijala.fi
Juha Hemminki
Työ- ja päivätoiminnan johtaja
Puh. 050 389 9314 juha.hemminki@vaalijala.fi
Ahti Henttinen
Ohjaaja
Puh. 044 389 9776 ahti.henttinen@vaalijala.fi
Merike Hentunen
Toimintaterapeutti
Puh. 050 389 9330 merike.hentunen@vaalijala.fi
Mikko Hotti
Ohjaaja, draamatyönohjaaja
Puh. 050 389 9285 mikko.hotti@vaalijala.fi
Sanna Huovinen
Kehitysvammapappi
Puh. 050 389 9215 sanna.huovinen2@vaalijala.fi
Leena Huovinen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9763 leena.huovinen@vaalijala.fi
Iida Hurskainen
Psykologi
044 389 9892
iida.hurskainen@vaalijala.fi
Minna Huttunen
Toimintaterapeutti
Puh. 044 3899846 minna.huttunen@vaalijala.fi
Piritta Hynninen
Kuntoutusohjaaja
Puh. 044 389 9784 piritta.hynninen@vaalijala.fi
Anu Hyvönen
Ohjaaja
Puh. 050 389 9269 anu.hyvonen@vaalijala.fi
Kati Hänninen
Kuntoutuskoordinaattori (Koivu 4, Eetun talo)
Puh. 050 389 9206 kati.hanninen@vaalijala.fi
Niina Itkonen
Vastaava ohjaaja
Puh. 050 389 9380 niina.itkonen@vaalijala.fi
Jukka-Pekka Itkonen
Oppilaskodin johtaja
Puh. 044 389 9823 jukka-pekka.itkonen@vaalijala.fi
Anna Itäpelto
Monipalvelukeskuksen johtaja
Puh. 050 389 9480 anna.itapelto@vaalijala.fi
Heidi Jaamalainen
Sosiaalityöntekijä
Puh. 044 389 9721 heidi.jaamalainen@vaalijala.fi
Anne Janhunen
Sairaanhoitaja (AMK), ETK-kouluttaja
Puh. 044 389 9628 anne.janhunen@vaalijala.fi
Marja Jantunen
Rekrytointisihteeri
Puh. 044 389 9608 marja.jantunen@vaalijala.fi
Anna-Stina Jantunen
Vastaava sairaanhoitaja
Puh. 050 389 9467 anna-stina.jantunen@vaalijala.fi
Marja-Liisa Jantunen
Talouspäällikkö
Puh. 050 389 9224 marja-liisa.jantunen@vaalijala.fi
Kirsi Jehimoff
Sosiaalityöntekijä
050 389 9248
kirsi.jehimoff@vaalijala.fi
Satu Jouha
Autismikuntoutusohjaaja
Puh. 044 389 9702 satu.jouha@vaalijala.fi
Pauli Jouhki
Huoltomestari
Puh. 050 389 9497 pauli.jouhki@vaalijala.fi
Sirpa Juhala
Toimistosihteeri
Puh. 050 389 9344 sirpa.juhala@vaalijala.fi
Heidi Jumppanen
Musiikkiterapeutti
Puh. 044 389 9757 heidi.jumppanen@vaalijala.fi
Mirka Junttanen
Siivoustyönjohtaja
Puh. 050 389 9273 mirka.junttanen@vaalijala.fi
Sanna Juutilainen
Toimistosihteeri
Puh. 050 389 9225 sanna.juutilainen@vaalijala.fi
Mari Jämsén
Ohjaaja, muuttovalmennus
Puh. 050 389 9294 mari.jamsen@vaalijala.fi
Janika Jäntti
Ohjaaja, erityistason seksuaaliterapeutti (NACS)
Puh. 050 389 9357 janika.jantti@vaalijala.fi
Antti Jäntti
Kiinteistöpäällikkö
Puh. 050 389 9492 antti.jantti@vaalijala.fi
Jari Jäntti
Ohjaaja
Puh. 044 389 9798 jari.jantti@vaalijala.fi
Janika Jäntti
Ohjaaja, neuropsykiatrinen valmentaja
Puh. 050 389 9357 janika.jantti@vaalijala.fi
Olli-Pekka Kaitala
Kuntoutusyksikön johtaja
Puh. 044 389 9792 olli-pekka.kaitala@vaalijala.fi
Seppo Kakkonen
Yhteisötyönohjaaja
Puh. 044 389 9609 seppo.kakkonen@vaalijala.fi
Sirpa Kakkonen
Oppilaskodin johtaja
Puh. 044 389 9713 sirpa.kakkonen@vaalijala.fi
Nina Kallio
Autismikuntoutusohjaaja
Puh. 050 389 9361 nina.kallio@vaalijala.fi
Jaana Karjalainen
Toimintaterapeutti
Puh. 044 3899829 jaana.karjalainen@vaalijala.fi
Päivi Karjalainen
Vastaava ohjaaja
Puh. 050 389 9394 paivi.karjalainen@vaalijala.fi
Virva Kauhanen
Ohjaaja
Puh. 050 389 9236 virva.kauhanen@vaalijala.fi
Henna Kauppinen
Psykologi
Puh. 050 389 9258 henna.kauppinen@vaalijala.fi
Juhani Keinonen
Johtava lääkäri
Puh. 050 389 9443 juhani.keinonen@vaalijala.fi
Marjo Kemppainen
Sosiaalityöntekijä
Puh. 044 389 9750 marjo.kemppainen@vaalijala.fi
Anne Kemppi-Särkkä
Sovellusasiantuntija
Puh. 050 389 9413 anne.kemppi-sarkka@vaalijala.fi
Antti Kervinen
Palvelukodin johtaja
Puh. 050 389 9472 antti.kervinen@vaalijala.fi
Juhani Keskinen
Isännöitsijä
Puh. 050 389 9227 juhani.keskinen@vaalijala.fi
Salla Kiljunen
Palvelukodin johtaja
Puh. 050 389 9363 salla.kiljunen@vaalijala.fi
Salla Kiljunen
Vs. monipalvelukeskuksen johtaja
Puh. 050 389 9363 salla.kiljunen@vaalijala.fi
Meeri Kimonen
Farmaseutti
Puh. 050 389 9487 meeri.kimonen@vaalijala.fi
Sirpa Kinnunen
Hallinnon sihteeri
Puh. 050 389 9211 sirpa.kinnunen@vaalijala.fi
Tiina Kinnunen
Johtava sosiaalityöntekijä
Puh. 050 389 9256 tiina.kinnunen@vaalijala.fi
Niko Kivimäki
Vastaava kouluttaja
integratiivinen työnohjaaja (STOry)
Puh. 050 389 9489 niko.kivimaki@vaalijala.fi
Jenny Kohvakka
Siivoustyönohjaaja
Puh. 050 389 9271 jenny.kohvakka@vaalijala.fi
Tuula Koivistoinen
Vastaava ohjaaja
Puh. 044 3899 622 tuula.koivistoinen@vaalijala.fi
Sanna Kolehmainen
Toimistosihteeri (kunta-/asiakaslaskutus)
Puh. 050 389 9226 sanna.kolehmainen@vaalijala.fi
Anne Kontro
Palvelukodin johtaja
Puh. 044 389 9625 anne.kontro@vaalijala.fi
Reetta Kosola
Kuntoutusyksikön johtaja
Puh. 050 389 9311 reetta.kosola@vaalijala.fi
Kirsti Kostamovaara
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9624 kirsti.kostamovaara@vaalijala.fi
Anna Kovalainen
Toimistosihteeri (johtavan lääkärin sihteeri)
Puh. 050 389 9209 anna.kovalainen@vaalijala.fi
Mia Kukkonen
Ohjaaja
Puh. 050 389 9264 mia.kukkonen@vaalijala.fi
Marianne Kukkonen
Vastaava ohjaaja
Puh. 050 389 9360 marianne.kukkonen@vaalijala.fi
Jouni Kurikka
Ohjaaja, draamatyönohjaaja
Puh. 050 389 9262 jouni.kurikka@vaalijala.fi
Kati Kääriäinen
Sairaanhoitaja
Puh. 044 389 9759 kati.kaariainen@vaalijala.fi
Soile Laapotti
Varastonhoitaja
Puh. 044 389 9678 soile.laapotti@vaalijala.fi
Riikka Lahtela
Kuntoutuksen suunnittelija
Puh. 044 389 9727 riikka.lahtela@vaalijala.fi
Anita Laitinen
Toimistosihteeri
Puh. 044 389 9804 anita.laitinen@vaalijala.fi
Jari Lappalainen
Ohjaaja
Puh. 050 389 9230 jari.lappalainen@vaalijala.fi
Anna Lappalainen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 050 389 9253 anna.lappalainen@vaalijala.fi
Heidi Lappi
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 050 389 9218 heidi.lappi@vaalijala.fi
Katja Laukkanen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9834 katja.laukkanen@vaalijala.fi
Heidi Laurila
Vastaava ohjaaja
Puh. 040 4816 067 heidi.laurila@vaalijala.fi
Annamari Lausas
Palvelukodin johtaja
Puh. 044 389 9640 annamari.lausas@vaalijala.fi
Krista Lehtomäki
Psykologi
Puh. 044 389 9623 krista.lehtomaki@vaalijala.fi
Irina Leino
Taidekasvattaja
Puh. 050 389 9319 irina.leino@vaalijala.fi
Samu Levänen
Perhehoidon koordinaattori
Puh. 044 389 9670 samu.levanen@vaalijala.fi
Sanna-Mari Levänen
Fysioterapeutti
Puh. 050 389 9207 sanna-mari.levanen@vaalijala.fi
Hanne Lindell
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9781 hanne.lindell@vaalijala.fi
Johanna Lipsanen
Vastaava ohjaaja
Puh. 044 3899 694 johanna.lipsanen@vaalijala.fi
Maarit Luojus
Koulutussuunnittelija
Puh. 050 389 9213 maarit.luojus@vaalijala.fi
Jussi Lyyra
Ohjaaja
Puh. 044 389 9764 jussi.lyyra@vaalijala.fi
Minna Lyytikäinen
Vastaava ohjaaja
Puh. 044 389 9600 minna.lyytikainen@vaalijala.fi
Marita Makkonen
Monipalvelukeskuksen johtaja
Puh. 044 389 9893 marita.makkonen@vaalijala.fi
Birgitta Malkki
Vastaava ohjaaja
Puh. 050 389 9382 birgitta.malkki@vaalijala.fi
Heli Malkki
Vs. palvelupäällikkö, avopalvelut
Puh. 044 389 9642 heli.malkki@vaalijala.fi
Outi Manunen
Kommunikaatio-ohjaaja, viittomakielen ja puhevammaisten tulkki
Puh. 044 389 9741 outi.manunen@vaalijala.fi
Sanna Markkanen
Palvelukodin johtaja
Puh. 044 389 9715 sanna.markkanen@vaalijala.fi
Pirjo Marttinen
Ohjaaja
Puh. 050 389 9238 pirjo.marttinen@vaalijala.fi
Anna Matsi
Palvelukodin johtaja
Puh. 044 389 9871 anna.matsi@vaalijala.fi
Marjo Miettinen
Kommunikaatio-ohjaaja, puhevammaisten tulkki
Puh. 050 389 9390 marjo.miettinen@vaalijala.fi
Miija Miettinen
Palvelukodin johtaja
Puh. 044 389 9683 miija.miettinen@vaalijala.fi
Ilkka Moilanen
Kuntoutuskoordinaattori (Koivu 1, 2, 3)
Puh. 044 389 9786 ilkka.moilanen@vaalijala.fi
Minna Moilanen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9712 minna.moilanen@vaalijala.fi
Mikko Moisio
Psykologi
puh. 050 3899 371
mikko.moisio@vaalijala.fi
Anu Molari
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 050 389 9295 anu.molari@vaalijala.fi
Päivi Montonen
Ohjaaja, muuttovalmennus
Puh. 050 389 9293 paivi.montonen@vaalijala.fi
Taru Mähönen
Ohjaaja
Puh. 050 389 9289 taru.mahonen@vaalijala.fi
Eija Mäkelä
Ravitsemisesimies
Puh. 050 389 9234 eija.makela@vaalijala.fi
Sanna Naskali
Vastaava ohjaaja
Puh. 044 389 9832 sanna.naskali@vaalijala.fi
Jaana Naumanen
Kuntoutusvastaava
Puh. 044 389 9663 jaana.naumanen@vaalijala.fi
Mimmi Nenonen
Kouluttaja
Puh. 050 389 9488 mimmi.nenonen@vaalijala.fi
Christian Nieminen
ICT-tukihenkilö
Puh. 044 389 9707 christian.nieminen@vaalijala.fi
Mari Niinivirta
Asiantuntijapalvelujen päällikkö, erityistason seksuaaliterapeutti (NACS)
Puh. 044 389 9654 mari.niinivirta@vaalijala.fi
Arja Niskala
Palvelussuhdeasiantuntija
Puh. 050 389 9237 arja.niskala@vaalijala.fi
Anna Niskala
Kirjanpitäjä
Puh. 050 389 9205 anna.niskala@vaalijala.fi
Sami Niskanen
Konsultoiva sairaanhoitaja
Puh. 044 389 9791 sami.niskanen@vaalijala.fi
Hanna-Leena Niskanen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 050 389 9263 hannaleena.niskanen@vaalijala.fi
Anne Nykänen
Sosiaalityöntekijä
Puh. 050 389 9255 anne.nykanen@vaalijala.fi
Kaisa Nykänen
Ohjaaja
Puh. 050 389 9219 kaisa.nykanen@vaalijala.fi
Taija Nykänen
Vastaava ohjaaja
Puh. 044 389 9722 taija.nykanen@vaalijala.fi
Katri Nyyssönen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9805 katri.nyyssonen@vaalijala.fi
Sanna Oksanen-Vihervuori
Palvelukodin johtaja
Puh. 050 389 9444 sanna.oksanen-vihervuori@vaalijala.fi
Tiina Oksman-Miettinen
Vastaavan ohjaajan sijainen ja päivätoiminnan koordinaattori
Puh. 044 389 9815 tiina.oksman-miettinen@vaalijala.fi
Jarmo Onttonen
ICT-asiantuntija
Puh. 050 389 9232 jarmo.onttonen@vaalijala.fi
Kirsi Onttonen
Ohjaaja
Puh. 050 389 9300 kirsi.onttonen@vaalijala.fi
Jenna Ossi
Toimistosihteeri (kunta-/asiakaslaskutus)
Puh. 050 389 9221 jenna.ossi@vaalijala.fi
Emmi Pajunen
Vastaava ohjaaja
Puh. 050 389 9452 emmi.pajunen@vaalijala.fi
Susanna Partti
Toimintaterapeutti
Puh. 050 389 9450 susanna.partti@vaalijala.fi
Saara Pasanen
Sovellusasiantuntija
Puh. 044 389 9698 saara.pasanen@vaalijala.fi
Satu Pasanen
Vs. Palvelukodin johtaja
Puh. 044 389 9820 satu.pasanen@vaalijala.fi
Tiina Penttinen
Puheterapeutti
Puh. 044 389 9735 tiina.penttinen@vaalijala.fi
Minna Pessa
Sairaanhoitaja
Puh. 050 389 9241 minna.pessa@vaalijala.fi
Sari Pietiläinen
Ohjaaja
Puh. 050 3899 296 sari.pietilainen@vaalijala.fi
Terhi Piirainen
Vastaava ohjaaja
Puh. 044 389 9796 terhi.piirainen@vaalijala.fi
Piia Puolakka
Kuntoutusyksikön johtaja
Puh. 044 389 9738 piia.puolakka@vaalijala.fi
Jaana Puranen
Vastaava ohjaaja
Puh. 050 389 9346 jaana.puranen@vaalijala.fi
Kari Putkonen
ICT-asiantuntija
Puh. 050 389 9286 kari.putkonen@vaalijala.fi
Heikki Puukko
Psykologi, psykoterapeutti
Puh. 050 389 9257 heikki.puukko@vaalijala.fi
Pirkko-Liisa Pylvänäinen
Kuntoutusyksikön johtaja
Puh. 044 389 9726 pirkko-liisa.pylvanainen@vaalijala.fi
Helena Pynnönen
Palvelukodin johtaja
Puh. 044 389 9615 helena.pynnonen@vaalijala.fi
Reijo Pöyry
Työvalmentaja
Puh. 050 3899 458
Merja Rahikainen
Vastaava ohjaaja
Puh. 044 3899 612 merja.rahikainen@vaalijala.fi
Maarit Rantakurtakko
Kuntoutuksen johtaja
Puh. 050 389 9204 maarit.rantakurtakko@vaalijala.fi
Jukka Ripatti
Vastaava ohjaaja
Puh. 050 3899 351 jukka.ripatti@vaalijala.fi
Seija Rissanen
Toimintaterapeutti (ma-ke)
Puh. 050 389 9284 seija.rissanen@vaalijala.fi
Jarmo Rissanen
Palvelukodin johtaja
Puh. 044 389 9700 jarmo.rissanen@vaalijala.fi
Jari Rouhiainen
Fysioterapeutti
Puh. 050 389 9282 jari.rouhiainen@vaalijala.fi
Kirsi Ruutala
Avopalvelujen johtaja
Puh. 040 509 3514 kirsi.ruutala@vaalijala.fi
Kirsi-Marja Räisänen
Tiimivastaava
Puh. 050 389 9364 kirsi-marja.raisanen@vaalijala.fi
Markku Rönkkö
ICT-asiantuntija
Puh. 050 389 9374 markku.ronkko@vaalijala.fi
Kirsi Sairanen
Kuntoutusyksikön johtaja
Puh. 050 389 9268 kirsi.sairanen@vaalijala.fi
Johanna Salkosalo
Palvelupäällikkö, Nenonpellon yksiköt
Puh. 050 389 9233 johanna.salkosalo@vaalijala.fi
Sami Salmikuukka
Ohjaaja
Puh. 050 389 9265 sami.salmikuukka@vaalijala.fi
Eija Salo
Vastaava hoitaja
Puh. 044 389 9687 eija.salo@vaalijala.fi
Outi Salonen
Toimintaterapeutti
Puh. 044 3899866 outi.salonen@vaalijala.fi
Päivi Salovaara
Henkilöstöpäällikkö
Puh. 050 389 9202 paivi.salovaara@vaalijala.fi
Arja Sarinko
Oppilaskodin johtaja
Puh. 044 389 9627 arja.sarinko@vaalijala.fi
Taru Schulz
Fysioterapeutti, ratsastusterapeutti
Puh. 050 389 9283 taru.schulz@vaalijala.fi
Mirka-Maria Sedergren-Hamunen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9774 mirka-maria.sedergren-hamunen@vaalijala.fi
Katja Seppänen
Erityisopettaja
Puh. 040 356 7840 katja.seppanen@vaalijala.fi
Taina Simonen
Vastaava ohjaaja
Puh. 050 389 9367
Helena Skön
Hammashoitaja
Puh. 050 389 9244 helena.skon@vaalijala.fi
Jenni Soininen
Fysioterapeutti
Puh. 044 389 9626 jenni.soininen@vaalijala.fi
Teijo Sormunen
Vs. kuntoutuslääkäri (ma-ke/ke-pe vuoroviikoin)
Puh. 050 389 9240 teijo.sormunen@vaalijala.fi
Sari Spåra
Vastaava ohjaaja
Puh. 044 389 9746 sari.spara@vaalijala.fi
Piia Suihkonen
Oppilaskodin johtaja
Puh. 044 389 9666 piia.suihkonen@vaalijala.fi
Markus Sundin
Johtava psykologi, psykoterapeutti
Puh. 050 389 9260 markus.sundin@vaalijala.fi
Saila Säämänen
Kuntoutusyksikön johtaja
Puh. 050 389 9278 saila.saamanen@vaalijala.fi
Birgitta Taavitsainen
Erityisluokanopettaja, vararehtori
Puh. 050 389 9223 birgitta.taavitsainen@vaalijala.fi
Risto Tabell
Kehitysvammapappi
Puh. 050 558 0204 risto.j.tabell@evl.fi tai risto.tabell@vaalijala.fi
Anna Kaisa Tamminen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9845 annakaisa.tamminen@vaalijala.fi
Jari Tarkiainen
Ohjaaja
Puh. 050 389 9267 jari.tarkiainen@vaalijala.fi
Katja Tarvainen
Ohjaaja
Puh. 044 389 9714 katja.tarvainen@vaalijala.fi
Tiina Teittinen
Kuntoutusyksikön johtaja
Puh. 044 389 9745 tiina.teittinen@vaalijala.fi
Mervi Tinakari
Ravitsemispäällikkö
Puh. 050 389 9235 mervi.tinakari@vaalijala.fi
Tuula Tolvanen
Toimistosihteeri
050 389 9445
tuula.tolvanen@vaalijala.fi
Helena Tullinen
Kuntoutusyksikön johtaja
Puh. 044 389 9885 helena.tullinen@vaalijala.fi
Aija Uimonen
Oppilaskodin johtaja
Puh. 050 389 9455 aija.uimonen@vaalijala.fi
Noora Valkonen
Autismikuntoutusohjaaja
Puh. 044 389 9661 noora.valkonen@vaalijala.fi
Niina Valkonen
Vastaava hoitaja (Eetun talo)
Puh. 044 389 9790 niina.valkonen@vaalijala.fi
Satu Varpainen
Rehtori
Puh. 050 389 9416 satu.varpainen@vaalijala.fi
Hertta-Kaisa Vaske
Suuhygienisti
Puh. 050 389 9245 hertta-kaisa.vaske@vaalijala.fi
Satu Vehniäinen
Päivätoiminnan koordinaattori
Puh. 044 389 9873 satu.vehniainen@vaalijala.fi
Marja Vilkki
Kommunikaatio-ohjaaja, puhevammaisten tulkki
Puh. 044 389 9617 marja.vilkki@vaalijala.fi
Jouni Vironen
Perheterapeutti
Puh. 050 389 9266 jouni.vironen@vaalijala.fi
Merja Väisänen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9761 merja.vaisanen@vaalijala.fi
Outi Väisänen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9793 outi.vaisanen@vaalijala.fi
Venla Väisänen
Ohjaaja
Puh. 050 389 9389 venla.vaisanen@vaalijala.fi
Elina Väisänen
Kuntoutusyksikön johtaja
Puh. 044 389 9668 elina.vaisanen@vaalijala.fi
Anni Vänttinen
Vs. sosiaalityöntekijä
Puh. 050 389 9372 anni.vanttinen@vaalijala.fi
Soile Wallius
Palvelukodin johtaja
Puh. 050 389 9462 soile.wallius@vaalijala.fi
Mervi Wright
Vastaava ohjaaja
Puh. 040 481 6009 mervi.wright@vaalijala.fi
Hanna Ylönen
Työkykykoordinaattori
Puh. 050 389 9210 hanna.ylonen@vaalijala.fi
Malla Ylönen
Kuntoutuskoordinaattori
Puh. 044 389 9767 malla.ylonen@vaalijala.fi
Heli Ylönen
Kuntoutusyksikön johtaja
Puh. 044 389 9662 heli.k.ylonen@vaalijala.fi
Jamil Zidani
Kouluttaja
Puh. 044 389 9890 jamil.zidani@vaalijala.fi
Sirpa Öster
Fysioterapeutti, NDT-terapeutti
Puh. 050 389 9327 sirpa.oster@vaalijala.fi
Eija Öster
Sosiaalityöntekijä
Puh. 050 389 9254 eija.oster@vaalijala.fi
Eija Öster
Perheterapeutti
Puh. 050 389 9254 eija.oster@vaalijala.fi